Про клініку Газіосманпаша дізналася та відвідала минулого року. Короткий візит на 2 дні задля відвідування конференції змусив зачаруватися турецькою медициною. Турція – новий для нас напрямок медичного туризму. Відрізняється сервісом. Сервісом, який включає 24/7 підтримку іноземних пацієнтів за порівняно доступні кошти. Для Турції медицина – це бізнес, подобається це нам чи ні, власне як і для всіх розвинутих країн. Це не означає, що лікують погано, навпаки. У лікування вкладаються ресурси і це забезпечує чудовий рівень надання медичної допомоги.

Сайтhttps://www.gophastanesi.com.tr Обираєте російську мову і вперед. На сайті є що дивитися та читати.

 

Мова: Якщо розумієте принаймні російську – все супер. Є перекладачі з України.

 

Сервіс: Перекладач зустріне вас в аеропорту на автомобілі та буде супроводжувати весь час. Якість палат можете оцінити за фото та подивитися 3D-тур на сайті. З клінікою можна обговорити візит з вашим локальним лікарем.

 

Проживання пацієнта та родини: Все включено

 

Вартість алогенної ТКМ: від 80 тис євро.

 

Це приватна клініка, яка є клінічною базою для приватного університету. Для нас - це рідкість, для Турції – рутина. Більшість лікарень приватні. Виглядає все фантастично. Клініка відома в Турції як Мекка трансплантології. Запитали у пересічних громадян їх думку щодо цієї лікарні – жителі Стамбулу відгукнулися з повагою. Лікарі та весь медичний персонал треновані за кордоном. Лабораторії, включаючи ту, яка працює зі стовбуровими клітинами кісткового мозку, справили фантастичне враження. Відділення ТКМ досить нове і молоде, як на мене – оптимальне середовище для роботи. Прекрасне відділення променевої терапії, оснащене найновітнішим обладнанням. В контексті ТКМ це має значення, оскільки у багатьох з режимів кондиціонування (підготовки до ТКМ) включена променева терапія. Щодо результатів лікування, дані, які демонструють у клініці, дуже пристойні та відповідають європейському рівню. Лікарі мають міжнародні публікації. Власник клініки плекає та розвиває не лише бізнес-частину, а й дбає про високий медичний рівень.

У вільний від лікування час у вашому розпорядженні весь Стамбул, історія Європи та Азії, фантастичні краєвиди, культура та традиції.